Pobierz pliki

Aktualności

Międzynarodowy zlot "Wicek 2013" !!!

2013-01-06 23:42:40, komentarzy: 1

W dniach 6-12 sierpnia 2013r. w Toruniu odbędzie się Międzynarodowy Zlot Harcerzy i Skautów Wicek 2013, organizowany w setną rocznicę urodzin patrona polskich harcerzy – bł. ks. phm. Stefana Wincentego Frelichowskiego.


Program zlotu oparty jest o atrakcyjne formy specjalistyczne podzielone na pięć kategorii – na wodzie, pod wodą, w powietrzu, pod ziemią oraz podróże w czasie i przestrzeni. Uczestnicy zlotu wezmą udział między innymi w zajęciach nurkowych, żeglarskich, motorowodnych, poznają tajniki sportów lotniczych: polecą samolotem, motolotnią, szybowcem. Dzięki emocjonującym grom miejskim i rekonstrukcjom historycznym uczestnicy zlotu poznają historię Torunia prawdziwie jej doświadczając.  W czasie wycieczek i wędrówek uczestnicy zlotu poznają walory turystyczne regionu. Odwiedzą między innymi: Bydgoszcz, Biskupin, Chełmno, Chełmżę i Radzyń Chełmiński, wezmą udział w spływie kajakowym rzekami regionu, poznają uroki parków krajobrazowych województwa kujawsko-pomorskiego.


Zlot zlokalizowany będzie na placu obozowym toruńskiego poligonu, a poszczególne elementy programu realizowane będą w różnych miejscach w Toruniu i województwie. W dniach od 12 do 15 sierpnia 2013 roku odbędą się wycieczki po Polsce dla grup zagranicznych.


Cena

50,00 zł* dla Harcerzy z Hufca Brodnica, którzy zgłoszą się na zlot do końca stycznia 2013

100,00 zł* dla Harcerzy z Hufca Brodnica, którzy zgłoszą się na zlot do końca lutego 2013 

150,00 zł* dla Harcerzy z Hufca Brodnica, którzy zgłoszą się na zlot do końca marca 2013 


Zgłaszajcie się do drużynowych!!!« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Maciej 22:43, 7 stycznia 2013

    zglozenia i pelne informacje na stronie hufca www.brodnica.zhp.pl

    Odpowiedz
Archiwum